Ay Işığı Vadi Evleri'nde son 5 daire!

KONUT HABERLERİ

05.10.2012 Cuma, 18:35
Ay ışığı evlerinde geniş peyzaj alanları ve yürüyüş yolları dikkat çekiyor.

İnsan ve çevre odaklı projeleri ile dikkat çeken Demir İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Ayışığı Vadi Evleri’nde bahçe düzenlemeleri bitmek üzere. Palmiyeleriyle, yeşil alanları ve havuzlarıyla dikkat çeken proje özellikle çocuklu ailelerin büyük ilgisini görüyor.

Evlerin 2013 Haziran'da teslim edilmesi planlanıyor. Proje'nin konumlandığı Beylikdüzü semtinin günden güne değer kazanmasıyla alıcılar kar etmiş durumda.

Ayrıca Demir İnşaat projede yaşam başladıktan sonra metrobüse ücretsiz servis uygulaması da olacağını açıkladı. 489 konuttan oluşan proje 1+1'de 4+1'e değişkenlik gösteren daireleriyle alıcılarını bekliyor.

Merkez Bankası'nın faiz oranlarını indirmesini yorumlayan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Bu karar hem tüketici hem de sektörümüz için sevindirici bir adım. 2012 yılının ikinci çeyreğinde beklentilerimizin altında bir büyüme yaşayan inşaat sektörü Merkez Bankası’nın aldığı faiz indirimi kararı ile birlikte canlanacak.

Konut yatırımı yapmayı düşünenleri hareket geçirecek olan bu indirim kararı, sektöre olumlu yansıyacaktır. Ayışığı Vadi projemizin yüzde 75’inin satışını tamamladık; bu gelişmelerle birlikte önümüzde dönemde satışlarımızı hızla sonlandıracağımızı ön görüyoruz. Projelerimize olan yoğun talebin yanı sıra sektörümüzü etkileyen olumlu gelişmelerin yeni yatırımlarımıza da hız kazandıracağına inanıyorum.” dedi.

Proje kapsamında kalan son 5 adet 1+1 daire 160 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

İletişim:

444 2 116

0 (212) 853 08 80

www.demirinsaat.com.tr

Hande AKSU / emlakeki.com

 


EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Yasegül Özdemir
Kiptaş Hadımköy 3. Etap'ta daireler 96 bin liraya!Kiptaş Hadımköy 3. Etap'ta daireler 96 bin liraya!
Avrupa Konutları TEM 2 teslimlerini 3 ay erken gerçekleştirecek!Avrupa Konutları TEM 2 teslimlerini 3 ay erken gerçekleştirecek!
Türkiye’nin sembol projesi Tema İstanbul dünya çapında örnek oldu!Türkiye’nin sembol projesi Tema İstanbul dünya çapında örnek oldu!
Panorama Life'ın dayalı döşeli dairelerinde yüzde 10 indirim!Panorama Life'ın dayalı döşeli dairelerinde yüzde 10 indirim!
One Tower'da kampanya! 24 ay 0 faizOne Tower'da kampanya! 24 ay 0 faiz